Internetový obchod
Samura s.r.o. -
Malý monitor na octomilky včetně 10 ml náplně. Praktický, inovativní monitor pro sledování výskytu octomilek, připravený k použití. Snadný, hygienický a účinný pro sledování a kontrolu zamoření ovoce octomilkami.
Uvnitř je netoxický roztok, monitor je tedy vhodný pro použití v okolí potravin a nápojů. Lze ho použít jak v obytných, tak komerčních a průmyslových prostorech, jako jsou pekárny, cukrárny, restaurace a jiná místa, kde se připravuje jídlo.
Mini fruit trap je připravena k okamžitému použití, je diskrétní a v dekorativním designu.
Cílové druhy: Drosophila Melanogaster, Drosophila Suzukii
1. Sundejte uzávěr, aby byla past aktivní.
2. Umístěte blízko zdrojů zamoření.
3. Monitor vystačí cca na 10 m2, pro větší prostory jich použijte více.
4. Po 3 týdnech vyměňtě.
Pozn.: monitor je účinnější, pokud je umístěn co nejblíže místu, kde se octomilky množí, což je např. v místech, kde se připravuje jídlo, poblíž hotelových a společenských rautů, pod barem, poblíž organického odpadu.
V případě potřísnění kůže návnadovým roztokem umyjte kůži vodou a mýdlem. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.
Skladujte na chladném a suchém místě.
plastový mini monitor s 10 ml náplně.
cca 6 cm x 4 cm x 4 cm
Po aplikaci mini monitoru si umyjte ruce mýdlem a vodou. Chraňte si oči.
Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.
Nekopírujte texty ani fotografie.
Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz